Uzun Boydan Elbise Modelleri 2013

admin 25 Haziran 2013 0

Her zaman olduğu gibi uzun modeller oldukça fazla tercih edilebiliyor. Bu konu üzerinde yapılan araştırmalarda bayanların %35’lik kısmı elbise tercihini uzun modellerden yana kullanıyor. Bu da neredeyse yarı yarıya fark ediyor.

Şimdi boydan elbise denildiği zaman ilk akla oldukça kapalı modeller gelebilir. Ama bu sene de önceki seneler gibi yırtmaç modası geçerliliğini koruyor. Ayrıca boydan elbise modellerine yırtmaç oldukça hoş duruyor.

Tabi yırtmaç sevmeyen bayanlar vardır illaki. Bunu düşünerek belli araştırmalara gittik. Bu araştırmalar sonucunda yırtmaçsız modellerin de en fazla tercih edilen modellerinden bulmaya çalıştık. Bu modeller için galerimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bu modelleri sizlerle paylaşmamızdaki en büyük etken, boydan elbise modellerinin her alanda tercih edilebiliyor olması. Yani çok yönlü olması tercih sebebinizi arttırabilir. Dilerseniz akşam gezilerinde, önemli yapılacak yemek toplantılarında veya iş gezilerinde tercih sıranızın üst bölümlerine ekleyebilmeniz sizin için bir avantaj olacaktır.

Moda konusunda kendi düşüncelerinizi de ekleyerek güzel bir trend oluşturmak da sizin elinizde. Ayrıca konu altına yorumlarınızı esirgemezseniz sizler için daha geniş bir araştırma yapabiliriz.

Bir Yanıt bırak »

sayaç